Oferty pracy - powrót

Mierz wysoko, dosłownie - rozwijaj się z nami i podziwiaj świat z góry! Dołącz do zgranego zespołu monterów rusztowań, inżynierów, projektantów oraz specjalistów od BHP i obsługi klienta, których łączy ogromna pasja do budownictwa. Od ponad 16 lat dbamy o maksimum bezpieczeństwa ludzi pracujących na wysokości. Realizujemy najbardziej wymagające projekty dla firm i jednostek z całej Polski i Europy.
Aplikuj, by razem z nami stawiać rusztowania, dzięki którym powstają nowoczesne fabryki i elektrownie, ożywają stare mosty, a w niebo wznoszą się coraz to wyższe konstrukcje!
Stanowisko:SPECJALISTA DS. LOGISTYKI TERENOWEJ
Wymagania:
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (Polska i Europa),
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Umiejętność obsługi komputera,
  • Sprawność fizyczna,
Obowiązki:
  • rozładunek materiału z auta ciężarowego na budowie przy pomocy wózka teleskopowego, wózka widłowego, asysta przy rozładunku dźwigiem (hakowy, sygnalista), wsparcie przy rozładunku ręcznym,
  • transport poziomy sprzętu na terenie budowy przy pomocy wózka teleskopowego, wózka widłowego, wózków ręcznych, suwnic, auta dostawczego z systemem samo rozładowczym, asysta przy podnoszeniu dźwigiem (hakowy + sygnalista), wsparcie zespołów montażowych przy transporcie poziomym ręcznym,
  • transport pionowy elementów przy pomocy wózka teleskopowego, suwnic, asysta przy podnoszeniu dźwigiem (hakowy + sygnalista), obsługa i podczepianie elementów do wciągarki, obsługa lina + zblocze, obsługa wind osobowo – towarowych, 9obsługa podestów nożycowych, koszowych, wsparcie zespołów montażowych przy transporcie pionowym ręcznym,
  • prowadzenie operacji magazynowych na projekcie -> przygotowywanie materiału do montażu, segregowanie materiału po demontażu rusztowań, przygotowywanie materiału pod wywóz z projektu,
  • prowadzenie dokumentacji w zakresie ruchów magazynowych elementów, uszkodzeń, strat elementów,
  • montaż instalacji odgromowych, wykonanie pomiaru, sporządzenie protokołu,
  • załadunek materiału na auta ciężarowe na budowie przy pomocy wózka teleskopowego, wózka widłowego, asysta przy załadunku dźwigiem (hakowy, sygnalista), wsparcie przy załadunku ręcznym,
  • bieżąca konserwacja maszyn i urządzeń przekazanych na stan

  • Mile widziane:

  • uprawnienia UDT na: , wózki widłowe / wózki teleskopowe, suwnice , dźwigi osobowo – towarowe, podesty ruchome
  • znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • umowę o pracę na cały etat
  • terminowe wynagrodzenie
  • zapewniamy pełne wyposażenie ( odzież i obuwie robocze, sprzęt)
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • wynagrodzenie / przepływ do pracownika brutto w PLN:(Uwaga: zawiera w sobie delegację i nadgodziny):
    Polska 5 380 – 8 320 zł, Zagranica 14 185 – 18 585 zł.
Uwagi:Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883)"